Göz Gölgesi Kablosuz Döner Dövme Makinesi 3500rpm Pro Döner Dövme Makinesi
3500 rpm pro döner dövme makinesi
,akülü döner dövme makinesi 3500 rpm
,göz farı akülü döner dövme makinesi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Kahverengi kalıcı makyaj makinesi p p p i n l s ız renk sabit p p i n l s ız katil dövme kaş dövme göz gölgesi vücut sanatı
7*24 saat online teknoloji desteği sağlıyoruz.
Profesyonel çözümler teker teker.
Özel yapılandırma kabul edilebilir.
Sık Sorulan Sorular
S1 Neden tedarikçim olarak Golden Sunrise'i seçmeliyim?
Kalıcı makyaj dövme tedarikinde 10 yıldan fazla deneyime sahip olduğumuz için size rekabetçi fiyat, istikrarlı kaliteli mallar ve ürünlerin, nakliye ve pazarlamanın profesyonel hizmetini sunuyoruz.
S2: Satış sonrası hizmetiniz nasıl?
Çevrimiçi servis, telefon ve e-postalar, herhangi bir sorunla başa çıkmanıza yardımcı olmak için farklı yollar.
Güncellenmiş piyasa bilgileri sık sık size gönderilecektir.
Yeni ürünler çıkardığımızda ilk bilgilendirilmek için.
Ödeme şartlarınız ne olacak?
T/T, Western Union, Paypal ve HSBC kabul ediyoruz.
S4: Ne tür bir paket sunuyorsunuz?
Paketleme sürecinde, malların depolama ve teslimat sırasında iyi durumda olmasını sağlamak için önleyici önlemler alacağız.
S5: Nasıl bir ulaşım yolu sunuyorsunuz?
DHL, UPS, FedEx, TNT, EMS, bu şirketlerde iyi indirimlerden yararlanıyoruz. Eğer hesabınız varsa, bu da mevcuttur. Toplu ürünler için hava yolu ve deniz yoluyla nakliye de sunabiliriz.
Ürün performansı:
1Yüksek kaliteli alüminyum, ince oyulmuş, yüzeyi anodlanmış, kaliteli.
2Yüksek kaliteli fırçasız 21mm motor, motor 10v 10000 rpm, hızlı başlangıç, yüksek tork, sekant sisleme, çeşitli bölünmüş dövmeler yetkin olabilir.
3Fırçasız motor düşük gürültü, tek renk ve verimlilik ile çalışır, cilt hasarını azaltır ve dövme sürecinde müşterilerin korkusunu azaltır.
4. Tüm marka dövme kısa iğneleri eşleşebilir. Yüzeyi güzel ve ergonomik, ve el rahat. Hem erkek hem de kadın dövmeciler başvurabilir.
5Motor ve eksantrik disk, kolay bakım ve yükseltme için çıkarılabilir. Ürün performansını korur ve hizmet ömrünü uzatır.
6. Kişiselleştirilmiş LOGO bağımsız marka işareti hizmeti sağlayabilir. Maliyet ektir (gerekli tasarım malzemelerini sağlamak için lütfen bizimle iletişime geçin).
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1028 |
| Renk | Kahverengi |
| Ağırlık | 300g ((makine yaklaşık 75g) |
| Voltaj | 110-240v |
| Çıkış | 5V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
