Oogschaduw Draadloze Roterende Tatoeagemachine 3500rpm Pro Roterende Tatoeagemachine
3500rpm pro roterende tatoeagemachine
,draadloze roterende tatoeagemachine 3500rpm
,oogschaduw draadloze roterende tatoeagemachine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Bruine permanente make-upmachine pai nless kleurstabiele pijnstiller tattoo wenkbrauw tattoo oogschaduw body art
Wij bieden 7*24 uur online technologische ondersteuning.
Professionele oplossing één voor één.
Aangepaste configuratie is acceptabel.
Veelgestelde vragen
Q1 Waarom zou ik Golden Sunrise als mijn leverancier kiezen?
Met meer dan 10 jaar ervaring in het leveren van permanente tattoo-make-up, bieden wij u een concurrerende prijs, goederen van stabiele kwaliteit en professionele service van producten, verzending en marketing.
Q2 Hoe zit het met uw after-sales service?
Eventuele vragen worden binnen 24 uur beantwoord. Online service, telefoontjes en e-mails, verschillende manieren om u te helpen bij het oplossen van eventuele problemen.
Er wordt regelmatig bijgewerkte marktinformatie naar u verzonden.
De eerste die op de hoogte wordt gebracht wanneer we nieuwe producten pushen.
Q3 Hoe zit het met uw betalingsvoorwaarden?
RMB en USD zijn beide beschikbaar. Wij accepteren T/T, Western Union, Paypal en HSBC.
Q4 Welk soort pakket biedt u aan?
Tijdens het verpakkingsproces worden door ons preventieve maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat de goederen tijdens de opslag en levering in goede staat verkeren.
Vraag 5: Welk soort transportmanier biedt u aan?
DHL, UPS, FedEx, TNT, EMS, we genieten van goede kortingen bij deze bedrijven. Als u een account heeft, is deze ook beschikbaar. Voor massaproducten kunnen we ook lucht- en zeevervoer aanbieden.
Productprestaties:
1. Hoogwaardig aluminium, fijn gesneden, geanodiseerd oppervlak, fijne kwaliteit.
2. Hoogwaardige borstelloze 21 mm motor, motor 10 V 10.000 tpm, snelle start, hoog koppel, secans beslaan, verschillende gespleten tatoeages kunnen competent zijn.
3. Borstelloze motor werkt met een laag geluidsniveau, uniforme kleur en efficiëntie, waardoor de huidbeschadiging en pijnangst bij klanten tijdens het tattoo-proces worden verminderd.
4. Kan overeenkomen met alle merken tattoo-korte naalden. Het oppervlak is mooi en ergonomisch en de hand is comfortabel. Zowel mannelijke als vrouwelijke tatoeëerders kunnen zich aanmelden.
5. Motor en excentrische schijf zijn afneembaar voor eenvoudig onderhoud en upgrade. Behoud de productprestaties en verleng de levensduur.
6. Kan gepersonaliseerde LOGO-onafhankelijke merkmarkeringsservice bieden. De kosten zijn extra (neem contact met ons op om de benodigde ontwerpmaterialen te verstrekken).
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1028 |
| Kleur | Bruin |
| Gewicht | 300 g (machine ongeveer 75 g) |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 5V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |
