60HZ Kozmetik Dövme Makine Kalemi Döner Hız Kontrolü Kalıcı Makyaj Dövme Kalemi
60hz kozmetik dövme makinesi kalemi
,kozmetik dövme makinesi kalemi döner
,hız kontrolü kalıcı makyaj dövme kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Moda Paslanmaz Çelik Kozmetik Dövme Makinesi Profesyonel Kalıcı Makyaj Dövme Tabancası
Kaşlara, göz kapaklarına, dudaklara, küçük dövme tasarımına uygun dövme makinesi.
Düşük ağrı/Düşük gürültü/Düşük çalışma sıcaklığı.
Ergonomik olarak tasarlanmış, Mikro pigmentasyon cihazı.
Şarj edilebilir dövme makinesinde kontrol edilen 10000'den 35000 rpm'ye kadar farklı Hız başlangıcı.
Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el aleti.
Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ.
Çıkış voltajı: 4~12V (ayar).
Pürüzsüz ve sessiz, güçlü döner motor.
Hız kontrolünün seviyeleri ayarlanabilir.
Ayarlanabilir iğne delme derinliği.
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1007 |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 300g |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |
Makinenin açıklaması
1. Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ
2. Çıkış voltajı: 4~12V (ayar)
3. Derecelendirme akımı: 0-0.23A
4. Çalışma sıcaklığı: -20~ 45
5. Depolama sıcaklığı: -20~ 85
Üst düzey dövme, hızlı renk, üniforma ihtiyaçlarını karşılamak için doğru hız ayarı, 35000 rpm'ye kadar hız.
Doğru iğne ayarı, iğne uzunluğunu gerektiği gibi ayarlayın ve görünüm şıktır.
Güvenlik entegre iğne, aseptik paketleme, güvenli ve hijyenik, hızlı ve doğru, uçan iğne yok.
Bu makine, 1R,3R,5R,7R,5F,7F vb. olarak bölünmüş harici bir pin ile donatılmıştır.
Lütfen ihtiyacınıza göre sipariş verin!

1. Ambalaj: 1 adet/takım
2. Ödeme: T/T, Western Union'ı kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC de kabul edilmektedir.
3. Teslimat: Onaylanan siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4.Nakliye şartları: Siparişiniz küçükse, UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat yapacağız,
ve Hava Taşımacılığı veya Deniz Taşımacılığı ile büyük sipariş.
4. Navlun: navlun bedeli, ayrıntılı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.