Pióro do tatuażu kosmetycznego 60HZ Regulacja prędkości obrotowej Pióro do makijażu permanentnego
Pióro do maszynki do tatuażu kosmetycznego 60 Hz
,obrotowe pióro do maszynki do tatuażu kosmetycznego
,pióro do tatuażu z regulacją prędkości i makijażu permanentnego
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Maszyna do tatuażu kosmetycznej z nierdzewnej stali
Maszyna do tatuażu odpowiednia do odpowiednich brwi, powieki, warg, mały projekt tatuażu.
Niski poziom p i n / Niski hałas / Niska temperatura pracy.
Ergonomicznie zaprojektowane, urządzenie do mikropigmentacji.
Różne prędkości od 10000 do 35000 obr./min. sterowane na ładowalnej maszynie do tatuażu.
Ręczne dzieło zadowalające współczesny styl.
Napęd wejściowy: 110-220 V AC 50/60 Hz.
Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja).
Gładki i cichy, silny silnik obrotowy.
Ustawialne poziomy regulacji prędkości.
Ustawialna głębokość szczytu igły.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1007 |
| Kolor | Srebro |
| Waga | 300 g |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |
Opis maszyny
1. Napięcie wejściowe: 110V-220V AC 50/60HZ
2. Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja)
3. Prąd nominalny: 0-0,23A
4Temperatura pracy: -20~45
5Temperatura przechowywania: -20~ 85 °C
Dokładna regulacja prędkości, prędkość do 35000 obrotów na minutę, aby zaspokoić potrzeby wysokiej klasy tatuażu, szybki kolor, mundur.
Dokładna regulacja igły, dostosowanie długości igły w zależności od potrzeb i stylistyczny wygląd.
Bezpieczna, zintegrowana igła, opakowanie aseptyczne, bezpieczne i higieniczne, szybkie i precyzyjne, bez latających igieł.
Maszyna ta jest wyposażona w zewnętrzną szpilkę, która jest podzielona na 1R,3R,5R,7R,5F,7F itp.
Proszę złożyć zamówienie!

1Opakowanie: 1 sztukę/zestaw
2.Płatność: akceptujemy T/T, Western Union. Akceptujemy również Paypal, HSBC.
3Dostawa: W ciągu 2~7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli zamówienie jest niewielkie, dostarczymy za pomocą UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienia przewożone drogą lotniczą lub morską.
4.Wywóz: koszty przewozu będą naliczane w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia