60HZ Cosmetische Tattoo Machine Pen Roterend Snelheidsregeling Permanente Make-up Tattoo Pen
60hz cosmetische tattoo machine pen
,cosmetische tattoo machine pen roterend
,snelheidsregeling permanente make-up tattoo pen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Mode roestvrij staal cosmetische tatoeage machine professionele permanente make-up tatoeage pistool
De tatoeage machine is geschikt voor voor wenkbrauwen, oogleden, lippen, kleine tatoeages.
Laag p i n / laag geluid / lage bedrijfstemperatuur.
Ergonomisch ontworpen, micropigmentatieapparaat.
Verschillende snelheden vanaf 10000 tot 35000 t/min. Gecontroleerd op de oplaadbare tattoo machine.
Handstuk dat voldoet aan het gevoel van het hedendaagse ontwerp.
Invoerspanning: 110-220 V AC 50/60 Hz.
Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing).
Een gladde en stille, krachtige roterende motor.
De snelheidsregeling is instelbaar.
Verstelbare naaldpunctie.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1007 |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 300 g |
| Versnelling | Maximale snelheid 35000 RPM |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
Beschrijving van de machine
1Inlaatspanning: 110-220 V AC 50/60 Hz
2Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing)
3. Nominale stroom: 0-0.23A
4-20 tot 45 °C
5-20 tot 85 °C
Precieze snelheid aanpassing, snelheid tot 35000 rpm, om te voldoen aan de behoeften van high-end tatoeage, snelle kleur, uniform.
Precieze naaldinstelling, de naaldlengte aangepast naar behoefte, en het uiterlijk is stijlvol.
Veiligheid geïntegreerde naald, aseptische verpakking, veilig en hygiënisch, snel en nauwkeurig, geen vliegende naalden.
Deze machine is uitgerust met een externe pin, die is onderverdeeld in 1R,3R,5R,7R,5F,7F enz.
Gelieve een bestelling te plaatsen als dat nodig is!

1Verpakking: 1 stuk/set
2Betaling: we accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4Verzendingsvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
4.Vracht: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling