SGS 3D maszyna do tatuażu brwi
SGS 3D maszyna do tatuażu brwi 3D maszyna do tatuażu brwi 2cm
,maszyna do makijażu ergonomicznie
,make up machine Ergonomically
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Złota moda kosmetyczna maszyna do tatuażu Stal nierdzewna Permanent Halal makijaż Brwi usta
1, Ta maszyna może być używana na brwi, eyeliner, usta, tatuaż ciała itp.
2, Używać igły typu igły z wkręconą śrubą, mikroigły
3, Używaj jednorazowej igły z wkrętem, którą można łatwo wymienić i która zapobiega w 100% zakażeniom krzyżowym.
4Można regulować skalę głębokości igły, aby precyzyjnie regulować długość igły.
5Działanie jest proste, maszyna ma przycisk włączania/wyłączania, a długie naciśnięcie przez trzy sekundy może włączyć maszynę
6, Produkty są eksportowane do wszystkich krajów świata, zapewnienie jakości
* Niska p i n / hałas / temperatura pracy
* Podwójne funkcje MTS/stały makijaż
* Ergonomicznie zaprojektowane•Urządzenie do mikropigmentacji
* Patentowany układ napędowy
* Apowłoka lumitowa•bezgłosny silnik szczotkowy
* Produkcja OEM jest dostępna.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1008 |
| Kolor | Złoto |
| Waga | 300 g |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 30000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |
Częste pytania
P1: Jak wygląda jakość produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: Co z terminem dostawy?
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi w ciągu 7 dni w przypadku zapasów.
P3: Czy akceptujesz usługi OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty makijażu permanentnego jako próbkę; i z wyrafinowanym zespołem projektowym, zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możecie zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) w cenie fabrycznej.
P5: Co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki. Wyślij nam płatność za pośrednictwem T/T, paypal, western union lub HSBC. Wysyłamy Ci towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS,ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.

1Opakowanie: 1 sztukę/zestaw
2.Płatność: akceptujemy T/T, Western Union. Akceptujemy również Paypal, HSBC.
3Dostawa: W ciągu 2~7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli zamówienie jest niewielkie, dostarczymy za pomocą UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienia przewożone drogą lotniczą lub morską.
4.Wywóz: koszty przewozu będą naliczane w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia