SGS 3d wenkbrauwtatoo-machine voor wenkbrauwen 2cm ergonomisch
SGS 3D wenkbrauwtatoeëermachine
,3D wenkbrauwtatoo-machine 2cm
,make-upmachine Ergonomisch
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Gouden mode cosmetische tatoeage machine roestvrij staal permanente halal make-up wenkbrauwen lip
1Deze machine kan worden gebruikt voor wenkbrauwen, eyeliner, lippen, lichaam tatoeage etc.
2, Gebruik het naaldtype, full-throw-screw-integrated naald, micro-naald
3Gebruik een wegwerpnaald met een schroef die gemakkelijk te vervangen is en 100% kruisinfectie voorkomt.
4, kan de diepte van de naald nauwkeurig aanpassen
5, De werking is eenvoudig, de machine heeft een aan/uit knop, en de lange druk gedurende drie seconden kan de machine
6, Producten worden geëxporteerd naar alle landen van de wereld, kwaliteitsborging
* Lage p a i n/geluid/operatietemperatuur
* Dual function MTS/permanente make-up
* Ergonomisch ontworpen•Micropigmentatieapparaat
* Het gepatenteerde aandrijfsysteem
* Alichtcoating•ruisloze borstelmotor
* OEM-productie is beschikbaar.
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1008 |
| Kleur | Goud |
| Gewicht | 300 g |
| Versnelling | Maximale snelheid 30000 RPM |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Grootte | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Specificatie van de naald | 0.35-0.4mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Broeuw, eyeliner, lip, lichaam tatoeage enz. |
Veelgestelde vragen
V1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Voor levering controleren wij alle goederen één voor één!
V2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: De levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kun je OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upproducten ontwerpen als uw monster; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-orders van harte welkom.
V4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoge kwaliteit permanente make-up (tattoo) producten met fabrieksprijs. We hopen een win-win situatie met onze klanten te ontwikkelen.
V5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC, enz.
V6: Hoe plaats ik de bestelling?
A6 : Geef ons het modelnummer en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten.Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.

1Verpakking: 1 stuk/set
2Betaling: we accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4Verzendingsvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
4.Vracht: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling