Geri Çekilebilir Kaş Kalemi Otomatik Olarak Döndürme Boyutu 140mm * 9mm
mineral su geçirmez kaş kalemi
,taşınabilir su geçirmez kaş kalemi
,mineral su geçirmez kaş kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Ürün Adı:Otomatik olarak dönen çift başlı su geçirmez kaş kalemi
Avantajı:
1Daha hassas bir kaş şekli yaratmak için kaşların büyüme tarafını uygunlaştırmak.
2Kaş fırçasını döndür, kaş makyaj etkisi daha üç boyutlu bir doğadır.
3.Bu boşlukları doldurmak için geri çekilebilir kaş kalemi lazım.
Bilgi:
| Marka | Altın Güneş Çıkışı |
| Model | GS-C003 |
| Malzeme | Mineral |
| Renk | 5 renk seçeneği |
| Tek Boyut | 140mm*9mm |
| Tek ağırlık | 10.5g |
| Net Ağırlık | 1 g |
| Paketleme Ayrıntıları | Kutu başına 1 kalem |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 10000 parça |
| Özellik | Su geçirmez, taşınabilir, otomatik olarak dönen, çift başlı |
Sıkça sorulan sorular:
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi ödeme sonrası 7 gün içinde.
S3: OEM / ODM hizmetini kabul edebilir misiniz?
A3: OEM ve ODM siparişleri çok memnuniyetle karşılanır.
S4: Rekabetçi fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan durumu geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: T/T, paypal, western union veya HSBC.
Eğer sipariş vermek istiyorsanız, şöyle yapabilirsiniz:
1Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve bize model numaralarını, sipariş miktarını, varış yerini bildirin.
2E-posta yoluyla fiyat, boyut, sipariş miktarı, nakliye maliyeti vb. dahil olmak üzere detayları bizimle onaylayın.
3Ödemenizi bize T/T, paypal, Western Union veya HSBC ile gönderin.
4Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz.


