Intrekbare wenkbrauwpotlood automatisch draaien Afmeting 140 mm * 9 mm
mineraal waterdicht wenkbrauwpenseel
,draagbare waterdichte wenkbrauwstift
,mineraal waterdicht wenkbrauwpotlood
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productnaam:Automatisch draaien dubbel kop waterdicht wenkbrauwen potlood
Voordeel:
1Het past aan de groeizijde van de wenkbrauw om een nauwkeuriger vorm van de wenkbrauw te creëren.
2Draai de wenkbrauwenborstel, het effect van de wenkbrauwen is meer driedimensionaal.
3.Een opneembare wenkbrauwen potlood is de deal om die gaten in te vullen.
Informatie:
| Merken | Gouden zonsopgang |
| Model | GS-C003 |
| Materiaal | Mineraal |
| Kleur | 5 kleuren te kiezen |
| Afzonderlijke grootte | 140 mm*9 mm |
| Eenvoudig gewicht | 10.5 g |
| Nettogewicht | 1 g |
| Verpakking | 1 pen per doos |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand |
| Kenmerken | waterdicht, draagbaar, automatisch draaiend, dubbel hoofd |
Vragen:
Q1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Voor levering controleren wij alle goederen één voor één!
V2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: De levertijd is binnen 7 dagen na betaling.
Q3: Kun je OEM/ODM-service accepteren?
A3: OEM- en ODM-orders zijn van harte welkom.
Q4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoge kwaliteit permanente make-up (tattoo) producten met fabrieksprijs. We hopen een win-win situatie met onze klanten te ontwikkelen.
V5: Hoe zit het met de betaling?
A5: T/T, PayPal, Western Union of HSBC.
Als je wilt bestellen, kun je het zo doen:
1Selecteer de modellen die u wilt van onze website, en laat ons weten de modelnummers, bestelhoeveelheid, bestemming.
2Bevestig met ons details inclusief prijs, maten, bestelhoeveelheid, verzendkosten, etc. per e-mail.
3. Stuur ons uw betaling per T/T, paypal, western union of HSBC.
4Wij sturen u goederen per DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevracht binnen de levertijd.


