Siyah dövme makinesi yarı kalıcı makine tam atışlı dövme makinesi bir makine toptan esnaf güzellik kahve dövme
May 09, 2026
Siyah dövme makinesi yarı kalıcı makine tam atış dövme makinesi tek makine toptan zanaatkâr güzellik kahve dövme makinesi
Yeni dövme makinesi Hafif, rahat ve esnek. Dövmeler, kaşlar, dudak çizgileri, göz çizgileri vb. için kullanılabilir.
Tüm makine alüminyumdan yapılmıştır ve anodize yüzey ve saf renk ile kazınmıştır. Makine ihtiyaçlara veya dövmecinin tercihlerine göre ayarlanabilir.
Makine gövdesi ısıya dayanıklı ve yüksek sıcaklık işlemine dayanıklıdır ve istikrarlıdır.
Yeni üretilen güçlü motor, maksimum hızla 35.000 RPM ile güçlü bir güce sahiptir.
8 saatlik çalışma sıcak değil, yüksek verimlilikli sisleme boyanma makinesi.
Soru Soru 1
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi stokta 7 gün içinde.
S3: OEM hizmeti kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve sofistike tasarım ekibiyle OEM siparişleri çok hoş karşılanır.
S4: Rekabetçi bir fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz, fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan bir durum geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: Ödeme şartları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
A6: Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun. Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin. Size malları DHL, EMS, UPS,teslimat süresi içinde hava kargosu veya deniz taşımacılığı.
Dövme makinesini uygun uygun kaşlar, göz kapakları, dudaklar, küçük dövme tasarımı için.
Düşük p i n / Düşük gürültü / Düşük çalışma sıcaklığı.
Ergonomik tasarlanmış, mikro pigmentasyon cihazı.
4 Farklı Hız Başlangıç 10000'den 35000 rpm'e kadar şarj edilebilir dövme makinesi ile kontrol edilir.
Çağdaş tasarım anlayışını tatmin eden el parçası.
Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ.
Çıkış voltajı: 4 ~ 12V ( ayarlama).
Yumuşak ve sessiz, güçlü döner motor.
Hız kontrolü seviyelerini ayarlayabilirsiniz.
Düzenlenebilir iğne delik derinliği.
Eğer sipariş vermek istiyorsanız
1Web sitemizden istediğiniz modelleri seçin ve fiyat, boyut, malzeme ve minimum sipariş miktarı gibi ayrıntıları bizimle onaylayın.
2Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını isteyin.
3Ödemenizi bize T/T, paypal, Western Union veya HSBC ile gönderin.
4Size malları teslimat süresi içinde DHL, EMS, UPS, hava kargo veya deniz taşımacılığı ile göndereceğiz
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1030 |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 300g ((makine yaklaşık 75g) |
| Voltaj | 110-240v |
| Çıkış | 5V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |
