Czarna kosmetyczna maszynka do tatuażu Pen Full Throw Półtrwała maszynka do tatuażu OEM
czarny kosmetyczny pióro do tatuażu
,półtrwały aparat do tatuażu OEM
,czarny półtrwały aparat do tatuażu
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Maszyna do tatuażu czarny maszyna półtrwała maszyna pełna maszyna do tatuażu jedna maszyna hurtowa maszyna do tatuażu kawa artystyczna
Nowa maszyna do tatuażu lekka, wygodna i elastyczna.
Cała maszyna jest wykonana z aluminium i jest wygrawerowana anodowaną powierzchnią i czystym kolorem.
Korpus maszyny jest odporny na ciepło i na obróbkę w wysokich temperaturach oraz ma stabilną wydajność.
Nowy silnik o dużej mocy osiąga maksymalną prędkość 35 000 obrotów na minutę.
8 godzin pracy nie jest gorąca, wysokiej wydajności zmiękczająca maszyna barwiąca.
Część 1
P1: Jak wygląda jakość produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: Co z terminem dostawy?
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi w ciągu 7 dni w przypadku zapasów.
P3: Czy akceptujesz usługi OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty makijażu permanentnego jako próbkę; i z wyrafinowanym zespołem projektowym, zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możecie zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) w cenie fabrycznej.
P5: Co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki. Wyślij nam płatność za pośrednictwem T/T, paypal, western union lub HSBC. Wysyłamy Ci towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS,ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.
Maszyna do tatuażu odpowiednia do odpowiednich brwi, powieki, warg, mały projekt tatuażu.
Niski poziom p i n / Niski hałas / Niska temperatura pracy.
Ergonomicznie zaprojektowane, urządzenie do mikropigmentacji.
4 Różne prędkości startu od 10000 do 35000 obr./min. sterowane na ładowalnej maszynie do tatuażu.
Ręczne dzieło zadowalające współczesny styl.
Napęd wejściowy: 110-220 V AC 50/60 Hz.
Napięcie wyjściowe: 4~12V (regulacja).
Gładki i cichy, silny silnik obrotowy.
Ustawialne poziomy regulacji prędkości.
Ustawialna głębokość szczytu igły.
Jeśli chcesz zamówić
1, Wybierz modele, które lubisz z naszej strony internetowej i potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia, itp.
2, poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki.
3, Wyślij nam swoją płatność T / T, Paypal, Western Union lub HSBC.
4, Wysyłamy towary przez DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transportu morskiego w terminie dostawy
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1030 |
| Kolor | Czarne |
| Waga | 300 g (maszyna około 75 g) |
| napięcie | 110-240V |
| Produkcja | 5V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |
