Zwarte Cosmetische Tattoo Machine Pen Volledige Slag Semi Permanente Tattoo Machine OEM
zwarte cosmetische tattoo machine pen
,semi permanente tattoo machine oem
,zwarte semi permanente tattoo machine
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Zwarte tattoo machine semi-permanente machine full-throw tattoo machine één machine groothandel ambachtelijke schoonheid koffie tattoo machine
De nieuwe tattoo-machine Lichtgewicht, handig en flexibel. Kan worden gebruikt voor tatoeages, wenkbrauwen, liplijnen, ooglijnen, enz.
De hele machine is gemaakt van aluminium en is gegraveerd met een geanodiseerd oppervlak en pure kleur. De machine kan worden aangepast aan de behoeften of de voorkeur van de tattooer.
Het machinelichaam is hittebestendig en bestand tegen behandeling bij hoge temperaturen en heeft stabiele prestaties.
De nieuw krachtig geproduceerde motor heeft een sterk vermogen met een maximaal toerental van 35.000 RPM.
8 uur werk is niet heet, hoog rendement beslaande kleurmachine.
Veelgestelde vragen1
Q1: Hoe is de kwaliteit van uw producten?
A1: Vóór levering zullen we alle goederen één voor één controleren!
Q2: Hoe zit het met de levertijd?
A2: Levertijd is binnen 7 dagen met voorraad.
Q3: Kunt u OEM-service accepteren?
A3: We kunnen alle permanente make-upartikelen als uw monster ontwerpen; en met een geavanceerd ontwerpteam zijn OEM-bestellingen zeer welkom.
Q4: Kunt u een concurrerende prijs aanbieden?
A4: Ons bedrijf is gespecialiseerd in het produceren en verkopen van hoogwaardige permanente make-up (tatoeage) producten tegen fabrieksprijs. Wij hopen met onze klanten een win-winsituatie te realiseren.
Vraag 5: Hoe zit het met de betaling?
A5: Betalingsvoorwaarden: Western Union, PayPal, T/T, HSBC enz.
Q6: Hoe de bestelling plaatsen?
A6: Informeer ons de modelnummers en uw hoeveelheid per e-mail en vraag ons de verzendkosten. Stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC. Wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd.
Tattoo-machine geschikt voor wenkbrauwen, oogleden, lippen, klein tattoo-ontwerp.
Weinig pijn/laag geluid/lage bedrijfstemperatuur.
Ergonomisch ontworpen micro-pigmentatieapparaat.
4 verschillende snelheden van 10.000 tot 35.000 tpm, geregeld op de oplaadbare tattoo-machine.
Handstuk dat een gevoel van eigentijds design geeft.
Ingangsspanning: 110V-220V AC 50/60HZ.
Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing).
Soepele en stille, krachtige rotatiemotor.
Instelbare niveaus van snelheidsregeling.
Verstelbare naaldprikdiepte.
Als je wilt bestellen
1. Selecteer de modellen die u leuk vindt op onze website en bevestig met ons de details, inclusief prijs, maten, materiaal en minimale bestelhoeveelheid, enz.
2. Laat ons per e-mail de modelnummers en uw aantal weten en vraag ons naar de verzendkosten.
3, stuur ons uw betaling via T/T, PayPal, Western Union of HSBC.
4, wij sturen u goederen via DHL, EMS, UPS, luchtvracht of zeevervoer binnen de levertijd
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1030 |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 300 g (machine ongeveer 75 g) |
| Spanning | 110-240v |
| Uitvoer | 5V |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |
