Maszyna do tatuażu kosmetyczny z stali nierdzewnej Pióro 5F 7F Kosmetyczne pistolety do tatuażu
Pióro do tatuażu kosmetycznego 5f
,7f pistolety kosmetyczne do tatuażu
,Pióro do tatuażu kosmetycznego z stali nierdzewnej
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Brązowa maszyna do tatuaży kosmetycznej Profesjonalny elektryczny pistolet do tatuażu Mikro makijaż trwały
Częste pytania
P1: Jak wygląda jakość produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: Co z terminem dostawy?
Odpowiedź: Czas dostawy wynosi w ciągu 7 dni w przypadku zapasów.
P3: Czy akceptujesz usługi OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty makijażu permanentnego jako próbkę; i z wyrafinowanym zespołem projektowym, zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możecie zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów makijażu trwałego (tatuażu) w cenie fabrycznej.
P5: Co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki. Wyślij nam płatność za pośrednictwem T/T, paypal, western union lub HSBC. Wysyłamy Ci towary za pośrednictwem DHL, EMS, UPS,ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.
Jak zamówić?
1, Wybierz modele, które lubisz z naszej strony internetowej i potwierdź z nami szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia, itp.
2, poinformuj nas o numerach modeli i ilości wysyłki e-mailem i zapytaj o koszty wysyłki.
3, Wyślij nam swoją płatność T / T, Paypal, Western Union lub HSBC.
4, Wysyłamy towary za pomocą DHL, EMS, UPS, ładunków lotniczych lub transportu morskiego w terminie dostawy.
Dokładna regulacja prędkości, prędkość do 35000 obrotów na minutę, aby zaspokoić potrzeby wysokiej klasy tatuażu, szybki kolor, mundur.
Dokładna regulacja igły, dostosowanie długości igły w zależności od potrzeb i stylistyczny wygląd.
Bezpieczna, zintegrowana igła, opakowanie aseptyczne, bezpieczne i higieniczne, szybkie i precyzyjne, bez latających igieł.
Maszyna ta jest wyposażona w zewnętrzną szpilkę, która jest podzielona na 1R,3R,5R,7R,5F,7F itp.
Proszę złożyć zamówienie!
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty Wschód |
|
Materiał
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-1024 |
| Kolor | Brązowy |
| Waga | 300 g (maszyna około 75 g) |
| napięcie | 110-240V |
| Produkcja | 9V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min. |
| Certyfikacja | CE/SGS/TUV/BV |
| Wielkość | 130,5 cm*2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0.35-0.4 mm |
| Rozmiar igły |
1R 3R 5R 7R 5F 7F itp. |
| Użycie | Brwi, linia do oczu, tatuaż na ustach, ciele itp. |
1Opakowanie: 1 sztukę/zestaw
2. Płatność: akceptujemy T/T, Western Union. Akceptujemy również Paypal, HSBC.
3Dostawa: W ciągu 2~7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli zamówienie jest niewielkie, dostarczymy za pomocą UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienia przewożone drogą lotniczą lub morską.
5. Przewozy: koszty przewozu będą naliczane w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia

