Czerwony Tattoo Machine Pen wysokiej wydajności Długotrwały elektryczny Bezpieczeństwo Półtrwały makijaż Tattoo brwi Cienie oczu
Czerwony długopis do tatuażu o wysokiej wydajności Długotrwały elektryczny Bezpieczeństwo Makijaż półtrwały Tatuaż brwi Cień do powiek
【Opis produktu】
Nowa maszynka do tatuażu Lekka, wygodna i elastyczna. Może być stosowany do tatuaży, brwi, linii warg, linii oczu itp.
Cała maszyna wykonana jest z aluminium i ma wygrawerowaną anodowaną powierzchnię i czysty kolor. Maszynę można dostosować do potrzeb lub preferencji tatuatora.
Korpus maszyny jest odporny na ciepło i obróbkę w wysokiej temperaturze oraz ma stabilną wydajność.
Nowy, mocny wyprodukowany silnik ma dużą moc przy maksymalnej prędkości 35 000 obr./min.
8 godzin pracy nie jest gorącą, wysokowydajną maszyną do zamgławiania.
【FAQ】
P1: Jaka jest jakość Twoich produktów?
A1: Przed dostawą sprawdzimy wszystkie towary jeden po drugim!
P2: A co z czasem dostawy?
A2: Czas dostawy wynosi 7 dni w magazynie.
P3: Czy możesz zaakceptować usługę OEM?
A3: Możemy zaprojektować wszystkie produkty do makijażu permanentnego jako próbkę; oraz dzięki wyrafinowanemu zespołowi projektowemu zamówienia OEM są bardzo mile widziane.
P4: Czy możesz zaoferować konkurencyjną cenę?
A4: Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów do makijażu permanentnego (tatuaż) w cenie fabrycznej. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi klientami uda nam się stworzyć sytuację korzystną dla obu stron.
P5: A co z płatnością?
A5: Warunki płatności: Western Union, PayPal, T/T, HSBC itp.
P6: Jak złożyć zamówienie?
A6: Poinformuj nas o numerach modeli i ilości e-mailem i zapytaj nas o koszty wysyłki. Prześlij nam swoją płatność za pośrednictwem T/T, PayPal, Western Union lub HSBC. Wyślemy Ci towar za pośrednictwem DHL, EMS, UPS, ładunku lotniczego lub transportu morskiego w terminie dostawy.
【Szczegóły wysyłki】
1. Pakowanie: 1 sztuka/zestaw
2. Płatność: Akceptujemy T/T, Western Union. Akceptowane są również Paypal, HSBC.
3. Dostawa: w ciągu 2 ~ 7 dni od otrzymania potwierdzonego zamówienia.
4. Warunki wysyłki: Jeśli Twoje zamówienie jest małe, dostarczymy za pośrednictwem UPS, TNT, DHL, EMS,
i duże zamówienie frachtem lotniczym lub morskim.
5. Fracht: koszt frachtu będzie naliczany w zależności od wagi lub wielkości szczegółowego zamówienia.
【Jak kupić】
Jeśli chcesz zamówić, możesz to zrobić w ten sposób:
1, Wybierz z naszej strony modele, które Ci się podobają i potwierdź u nas szczegóły, w tym cenę, rozmiary, materiał i minimalną ilość zamówienia itp.
2. Poinformuj nas e-mailem o numerach modeli i ilości oraz zapytaj o koszty wysyłki.
3, wyślij nam swoją płatność przez T/T, PayPal, Western Union lub HSBC.
4, Wyślemy Ci towar DHL, EMS, UPS, ładunek lotniczy lub transport morski w terminie dostawy.
|
Informacje o produkcie
|
|
|
Nazwa marki
|
Złoty wschód słońca |
|
Tworzywo
|
Stal nierdzewna |
|
Numer modelu
|
GS-102 |
| Kolor | Złoto |
| Waga | 300g (maszyna około 75g) |
| Woltaż | 110-240 V |
| Wyjście | 5 V |
| Prędkość | Maksymalna prędkość 35000 obr./min |
| Orzecznictwo | CE/SGS/TUV/BV |
| Rozmiar | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 długopisów |
| Specyfikacja igły | 0,35-0,4 mm |
| Rozmiar igły | 1R 3R 5R 7R 5F 7F itd. |
| Stosowanie | Brwi, eyeliner, wargi, tatuaż na ciele itp |