Μηχανή τατουάζ στυλό κόκκινη υψηλής απόδοσης Μεγάλης διάρκειας ηλεκτρική Ασφάλεια Ημι-μόνιμο μακιγιάζ Τατουάζ φρύδι σκιά ματιών
Κόκκινο τατουάζ πένα υψηλής απόδοσης Μακροχρόνια ηλεκτρική ασφάλεια ημιμόνιμο μακιγιάζ τατουάζ φρύδι σκιά ματιών
Περιγραφή του προϊόντος
Η νέα μηχανή για τατουάζ ελαφριά, βολική και ευέλικτη. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τατουάζ, φρύδια, γραμμές χείλων, γραμμές ματιών κλπ.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και είναι χαραγμένο με ανωτισμένη επιφάνεια και καθαρό χρώμα.
Το σώμα της μηχανής είναι ανθεκτικό στη θερμότητα και στην επεξεργασία υψηλών θερμοκρασιών και έχει σταθερή απόδοση.
Ο νέος ισχυρός κινητήρας που παράγεται έχει ισχυρή ισχύ με μέγιστη ταχύτητα 35.000 RPM.
8 ώρες εργασίας δεν είναι καυτό, υψηλής απόδοσης ομίχλημα βαφή μηχανή.
Επικαιροποιήσεις
Ερώτηση 1: Ποια είναι η ποιότητα των προϊόντων σας;
Α1: Πριν από την παράδοση θα ελέγξουμε όλα τα εμπορεύματα ένα προς ένα!
Ε2: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Ο χρόνος παράδοσης είναι εντός 7 ημερών με αποθέματα.
Ε3: Μπορείτε να δεχτείτε την υπηρεσία OEM;
Α3: Μπορούμε να σχεδιάσουμε όλα τα προϊόντα μόνιμου μακιγιάζ ως δείγμα σας. Και με εξελιγμένη ομάδα σχεδιασμού, οι παραγγελίες OEM είναι ευπρόσδεκτες.
Ε4: Μπορείτε να προσφέρετε ανταγωνιστική τιμή;
Α4: Η εταιρεία μας ειδικεύεται στην παραγωγή και πώληση υψηλής ποιότητας προϊόντων μόνιμου μακιγιάζ (τατουάζ) με εργοστασιακή τιμή. Ελπίζουμε να αναπτύξουμε μια win-win κατάσταση με τους πελάτες μας.
Ε5: Τι γίνεται με την πληρωμή;
Α5 : Όροι πληρωμής: Western Union, PayPal, T/T, HSBC κλπ.
Ε6: Πώς γίνεται η παραγγελία;
Α6: Ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητά σας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και ρωτήστε μας τα έξοδα αποστολής.Στείλτε μας την πληρωμή σας μέσω T/T, paypal, western union ή HSBC.αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης.
Πληροφορίες αποστολής
1Συσκευασία: 1 κομμάτι/σετ
2Πληρωμή: Δέχουμε T/T, Western Union. Επίσης, PayPal, HSBC είναι αποδεκτό.
3Παράδοση: Μέσα σε 2~7 ημέρες μετά την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας.
4. Όροι αποστολής: Εάν η παραγγελία σας είναι μικρή, θα παραδώσει από UPS, TNT, DHL, EMS,
και μεγάλες παραγγελίες με αεροπορική ή θαλάσσια μεταφορά.
5Φρεάτ: το κόστος μεταφοράς χρεώνεται ανάλογα με το βάρος ή το μέγεθος της παραγγελίας.
Πώς να αγοράσετε
Αν θέλετε να παραγγείλετε, μπορείτε να το κάνετε έτσι:
1, Επιλέξτε τα μοντέλα που σας αρέσουν από την ιστοσελίδα μας και να επιβεβαιώσετε μαζί μας λεπτομέρειες συμπεριλαμβανομένης της τιμής, μεγέθη, υλικό και ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας, κλπ.
2, Ενημερώστε μας τους αριθμούς μοντέλων και την ποσότητά σας μέσω e-mail και ρωτήστε μας τα έξοδα αποστολής.
3, Στείλτε μας την πληρωμή σας με T / T, paypal, western union ή HSBC.
4, Θα σας στείλουμε αγαθά με DHL, EMS, UPS, αεροπορικό φορτίο ή θαλάσσια μεταφορά εντός του χρόνου παράδοσης.
|
Πληροφορίες για το προϊόν
|
|
|
Ονομασία μάρκας
|
Χρυσή Ανατολή |
|
Υλικό
|
Ατσάλι ατσάλι |
|
Αριθμός μοντέλου
|
GS-102 |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βάρος | 300g ((Η μηχανή περίπου 75g) |
| Τετάρτη | 110-240v |
| Αποδόσεις | 5V |
| Ταχύτητα | Μέγιστη ταχύτητα 35000 στροφές ανά λεπτό |
| Πιστοποίηση | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα προϊόντα που αναφέρονται στην παράγραφο 1 του παρόντος άρθρου. |
| Μέγεθος | 13.5cm*2cm |
| Τροποποιημένο | 20 στυλό |
| Προδιαγραφές βελόνας | 0.35-0.4mm |
| Μέγεθος βελόνας | 1R 3R 5R 7R 5F 7F κλπ. |
| Χρήση | Κεφαλάκια, ελαστικά ματιών, χείλη, τατουάζ σώματος κλπ. |