300g Kalıcı Makyaj Kalemi Makinesi 35000r/Min Kaş Elektrikli Mikroblading Kalemi
300g kalıcı makyaj kalem makinesi
,Kalıcı makyaj kalem makinesi 35000r/dakika
,Kaş elektrikli mikro bıçaklı kalem
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Kore pil şarj tipi Kalıcı Makyaj Dövme Makinesi Kaş ağartma dudak hattı
1,İğne uzunluğunu tam olarak ayarlayın, iğne uzunluğunu kontrol etmek için mükemmel.0mm ~ 2mm mevcut
2.Mükemmel hız ayarıyla, mükemmel Dönme Hızına ulaşmak için farklı işlemlere göre en yüksek hız 35000 dev/dk'ya ulaşabilir.
3. Güç kaynağının voltajı 110V ~240V'dir. Uluslararası Genel 6. küçük gürültü, gürültü 15 db'den az olacak şekilde ele alınmıştır.
4. küçük dövme tasarımı için de kaşlar, göz kapakları ve dudaklar için uygundur.
5. Perakende, toptan, OEM ve ODM sağlandı.
Ürün İpuçları
1. Kararlı güç kaynağı.
2. İğnenin düz hareketini kolaylaştırmak için hassas çalışma.
3. Kullanılan iğnenin ucunun hassas şekilde işlenmesi.
4. İğne uzunluğunun kolay ayarlanması.
5. Bileğinizde ve hafif el aletinizde herhangi bir gerginlik yoktur (uzun süreli kullanım için TAMAM)
6. Tek dokunuşla hız seviyesi dönüşümü.
7. Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el aleti (ergonomik kavrama tasarımı)
8. İğne çeşitleri: 1R, 2R, 3R(0,35mm), 3R(0,40mm), 4F, 5R,7R,MTS İğnesi
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1011 |
| Renk | Gümüş / Gül / Şampanya |
| Ağırlık | 300g |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |
Seçilecek Üç Renk



7*24 saat çevrimiçi teknoloji desteği sağlıyoruz.
Tek tek profesyonel çözüm.
Özel konfigürasyon kabul edilebilir.