300g Permanente Make-up Pen Machine 35000 tpm Elektrische Microblading Pen voor Wenkbrauwen
300g permanente make-up pen machine
,permanente make-up pen machine 35000 tpm
,elektrische microblading pen voor wenkbrauwen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Koreaans batterijoplaadtype Permanente make-up Tattoo Machine Wenkbrauwbleken liplijn
1, Pas de naaldlengte precies aan, perfect om de naaldlengte te controleren. 0 mm ~ 2 mm beschikbaar
2. Met uitstekende snelheidsaanpassing, volgens verschillende bewerkingen om de perfecte rotatiesnelheid te bereiken, zou de hoogste 35.000 tpm kunnen bereiken.
3. De spanning van de voeding bedraagt 110V ~240V. Internationaal Algemeen 6. klein geluid, het geluid is behandeld met minder dan 15 db.
4. geschikt voor wenkbrauwen, oogleden en lippen, ook voor kleine tattoo-ontwerpen.
5. Detailhandel, groothandel, OEM en ODM verstrekt.
Producttips
1. Stabiele voeding.
2. Precisiewerk om de beweging van de naald recht te vergemakkelijken.
3. Precisiebewerking van het uiteinde van de gebruikte naald.
4. Gemakkelijke aanpassing van de naaldlengte.
5. Er is geen belasting voor uw pols en lichte handstuk (bij langdurig gebruik OK)
6. Conversie van snelheidsniveau met één druk op de knop.
7. Handstuk dat voldoet aan het hedendaagse ontwerp (ergonomisch handgreepontwerp)
8. De naaldsoorten: 1R, 2R, 3R (0,35 mm), 3R (0,40 mm), 4F, 5R, 7R, MTS-naald
|
Productinformatie
|
|
|
Merknaam
|
Gouden zonsopgang |
|
Materiaal
|
Roestvrij staal |
|
Modelnummer
|
GS-1011 |
| Kleur | Zilver / Roze / Champagne |
| Gewicht | 300g |
| Snelheid | Maximale snelheid 35000 tpm |
| Certificering | CE/SGS/TUV/BV |
| Maat | 13,5 cm * 2 cm |
| MOQ | 20 pennen |
| Naaldspecificatie | 0,35-0,4 mm |
| Naaldgrootte | 1R 3R 5R 7R 5F 7F enz. |
| Gebruik | Wenkbrauw, eyeliner, lip, lichaamstatoeage etc |
Drie kleuren om uit te kiezen



Wij bieden 7*24 uur online technologische ondersteuning.
Professionele oplossing één voor één.
Aangepaste configuratie is acceptabel.