Altın Kozmetik Dövme Makinesi Kalemi TUV1 R 2R Şarj edilebilir Dövme Kalemi
Altın kozmetik dövme makinesi kalemi
,altın şarj edilebilir dövme kalemi
,odm şarj edilebilir dövme kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Altın Şarj Edilebilir Kozmetik Dövme Makinesi Dijital Paslanmaz çelik elektrikli yarı kalıcı
Bu, dövme, göz çizgisi, dudak çizgisi gibi hem dövme hem de kalıcı makyaj için 2'si 1 arada döner dövme makinesidir...
Makinenin motoru 4,5 watt'tır, Tayvan'da üretilmiştir, uzun süre çalışmaya dayanıklı ve sağlamdır. Motor hızı 3000-15000 devir/dak
Makine için 1 adet RCA bağlantı hattı ile birlikte gelen paket, tüm standart güç kaynaklarına uyumlu olabilir.
Bu makine tüm standart iğne kartuşlarıyla uyumlu olabilir.
Kaşlara, göz kapaklarına, dudaklara, küçük dövme tasarımına uygun dövme makinesi.
Düşük ağrı/Düşük gürültü/Düşük çalışma sıcaklığı.
Ergonomik olarak tasarlanmış, Mikro pigmentasyon cihazı.
Şarj edilebilir dövme makinesinde 10000'den 35000 rpm'ye kadar 4 Farklı Hız başlangıcı kontrol edilir.
Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el aleti.
Giriş voltajı: 110V-220V AC 50/60HZ.
Çıkış voltajı: 4~12V (ayar).
Pürüzsüz ve sessiz, güçlü döner motor.
Hız kontrolünün seviyeleri ayarlanabilir.
Ayarlanabilir iğne delme derinliği.
1. Kararlı güç kaynağı.
2. İğnenin düz hareketini kolaylaştırmak için hassas çalışma.
3. Kullanılan iğnenin ucunun hassas şekilde işlenmesi.
4. İğne uzunluğunun kolay ayarlanması.
5. Bileğinizde ve hafif el aletinizde herhangi bir gerginlik yoktur (uzun süreli kullanım için TAMAM)
6. Tek dokunuşla hız seviyesi dönüşümü.
7. Çağdaş tasarım duygusunu tatmin eden el aleti (ergonomik kavrama tasarımı)
8. İğne çeşitleri: 1R, 2R, 3R(0,35mm), 3R(0,40mm), 4F, 5R,7R,MTS İğnesi
|
Ürün Bilgileri
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Gündoğumu |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1026 |
| Renk | Altın |
| Ağırlık | 300g (Makine yaklaşık 75g) |
| Gerilim | 110-240v |
| Çıkış | 9V |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TÜV/BV |
| Boyut | 13,5 cm * 2 cm |
| Adedi | 20 kalem |
| İğne Spesifikasyonu | 0,35-0,4 mm |
| İğne Boyutu |
1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanım | Kaş, eyeliner, dudak, vücut dövmesi vb. |
7*24 saat çevrimiçi teknoloji desteği sağlıyoruz.
Tek tek profesyonel çözüm.
Özel konfigürasyon kabul edilebilir.

