ODM Kozmetik Dövme Makinesi Kalemi Gümüş Yarım Kalıcı Parmak Dövme Kalemi
Odm kozmetik dövme makinesi kalem
,Kozmetik dövme makinesi kalem gümüş
,yarı kalıcı parmak dövme kalemi
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
Gümüş paslanmaz çelik kozmetik dövme makineli silah yarı kalıcı makyaj
Yeni dövme dövme makinesi Hafif, uygun ve esnek. Dövmeler, kaşlar, dudak çizgileri, göz çizgileri vb. için kullanılabilir.
Tüm makine alüminyumdan yapılmıştır ve anodlu yüzey ve saf renk ile kazınmıştır.İhtiyaçlarına veya dövmecinin tercihlerine göre ayarlanabilir..
Makine gövdesi ısıya dayanıklı ve yüksek sıcaklık işlemine dayanıklıdır ve istikrarlıdır.
Yeni üretilen güçlü motor, 25.000 rpm - 35.000 rpm frekansı ile güçlü bir güce sahiptir.
8 saatlik çalışma sıcak değil, yüksek verimlilikli sisleme boyanma makinesi.
Sık Sorulan Sorular
S1: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A1: Teslimattan önce tüm malları teker teker kontrol edeceğiz!
S2: Teslimat süresi ne olacak?
A2: Teslimat süresi stokta 7 gün içinde.
S3: OEM hizmeti kabul edebilir misiniz?
A3: Tüm kalıcı makyaj ürünlerini numuneniz olarak tasarlayabiliriz; ve sofistike tasarım ekibiyle OEM siparişleri çok hoş karşılanır.
S4: Rekabetçi bir fiyat sunabilir misiniz?
A4: Şirketimiz, fabrika fiyatıyla yüksek kaliteli kalıcı makyaj (dövme) ürünleri üretme ve satma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizle kazan-kazan bir durum geliştirmeyi umuyoruz.
Ödeme hakkında ne denebilir?
A5: Ödeme şartları: Western Union, PayPal, T/T, HSBC vb.
S6: Sipariş nasıl verilir?
A6: Bize model numaralarını ve miktarınızı e-posta yoluyla bildirin ve nakliye masraflarını sorun. Ödemenizi bize T/T, paypal, western union veya HSBC ile gönderin. Size malları DHL, EMS, UPS,teslimat süresi içinde hava kargosu veya deniz taşımacılığı.
|
Ürün Bilgisi
|
|
|
Marka Adı
|
Altın Güneş Çıkışı |
|
Malzeme
|
Paslanmaz çelik |
|
Model Numarası
|
GS-1012 |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 300 g |
| Hız | Maksimum hız 35000 RPM |
| Sertifikasyon | CE/SGS/TUV/BV |
| Boyut | 13.5cm*2cm |
| MOQ | 20 kalem |
| İğne Özellikleri | 0.35-0.4mm |
| İğne Boyutu | 1R 3R 5R 7R 5F 7F vb. |
| Kullanımı | Kaş, göz çizgi, dudak, vücut dövmesi vb. |

1Paketleme: 1 parça/set
2Ödeme: T / T, Western Union kabul ediyoruz. Ayrıca Paypal, HSBC kabul edilir.
3Teslimat: Onaylanmış siparişi aldıktan sonra 2 ~ 7 gün içinde.
4. Nakliye şartları: Eğer sipariş küçük ise, biz UPS,TNT,DHL,EMS ile teslimat,
Ve büyük siparişler hava veya deniz yoluyla.
4Nakliye: nakliye maliyeti detaylı siparişin ağırlığına veya boyutuna göre ücretlendirilecektir.
7*24 saat online teknoloji desteği sağlıyoruz.
Profesyonel çözümler teker teker.
Özel yapılandırma kabul edilebilir.