2.5mm Pen Tattoo Guns 400g Champagne Permanente Tattoo Pen Machine
champagne permanente tatoeage pen machine
,champagne pen tatoeage pistolen
,bv pen tatoeage pistolen
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Zilveren permanente make-up machine digitale tatoeage wenkbrauwen tatoeage machine Product Eyeliner
* Lage p a i n/geluid/operatietemperatuur
* Dual function MTS/permanente make-up
* Ergonomisch ontworpen • Micro-pigmentatieapparaat
* Het gepatenteerde aandrijfsysteem
* Automatische start-stop-technologie zonder pedaal • aluminiumcoating • geruisloze borstelmotor
* OEM-productie is beschikbaar.
Beschrijving van de machine
1Inlaatspanning: 100V-240V AC 50/60HZ
2Uitgangsspanning: 4~12V (aanpassing)
3. Nominale stroom: 0-0.23A
4-20 tot 45 °C
5-20 tot 85 °C
1Verpakking: 1 stuk/set
2Betaling: wij accepteren T/T, Western Union. Ook Paypal, HSBC worden geaccepteerd.
3Levering: Binnen 2~7 dagen na ontvangst van de bevestigde bestelling.
4. Verzendvoorwaarden: Als uw bestelling klein is, leveren wij per UPS, TNT, DHL, EMS,
en grote bestelling per lucht- of zeevracht.
4Vervoer: de vrachtkosten zijn afhankelijk van het gewicht of de grootte van de gedetailleerde bestelling.
| Productnaam | Zilveren permanente make-upmachine |
| Merken | Gouden zonsopgang |
| Grootte | 12 x 18 x 13 cm |
| Specificatie van de naald | 0.35*40 mm |
| Naaldlengte | 0-2,5 mm (verstelbaar) |
| Naaldgrootte | 1RL 3RL 5RL 7RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5F 7F 9F 9M1 |
| Verpakking | Een pen met een enkele verpakking |
| Gebruik | Broek, eyeliner, lip, enz. |
| Input & Output |
AC 100~240V & DC7V |

